Milenecký azyl

Whirpool s teplotou 35°C umístěn v krásném privátním pokoji pro dokonalou relaxaci jak pro jednotlivce, tak i pro milenecké chvíle pro dva. Privátní wellness disponuje whirpoolem, velkým prostorným lůžkem, posezením a samozřejmostí je i sprcha a WC. Při relaxaci budete poslouchat příjemnou relaxační hudbu. Těšit se můžete také na láhev sektu, plnou mísu s ovocem, karafu čerstvé „kohoutkové vody“ a lahodné espresso. Během relaxace vám bude k dispozici obsluha u které si můžete objednat alko a nealko nápoje dle nápojového lístku.

 

Milenecký azyl

2 osoby / 2 hod
1800kč
Každá započatá půl hodina
500,-Kč

privátní pokoj A

s vířivou vanou, sprchou, wc a prostorným lůžkem

 

privátní pokoj A

2 osoby / 2 hod
1300,-Kč
Každá započatá půl hodina
500,-Kč

privátní pokoj B

 který disponuje jenom prostorným lůžkem a sprchou.

 

privátní pokoj B

2 osoby / 2 hod
700,-Kč
Každá započatá půl hodina
350,-Kč

Rezervujte nyní

tel: +420 723 228 228

Milí návštěvníci, vzhledem ke stávající situaci provoz Relax Studia bude od dnešního dne 13.03. 2020 do odvolání uzavřen.

Je nám to nesmírně líto, ale vzhledem k nařízení vlády a vyhlášení nouzového stavu v zemi, je samozřejmé, že se zachováme zodpovědně vůči našim zaměstnancům, hostům a k jejich rodinám. Je potřeba omezit a tím pádem zpomalit šíření viru a nechceme také riskovat zdraví nás všech. Zodpovědnost je na každém z nás .🙂

Po tuto dobu uzavření nepřijímáme rezervace na masáže. Existující rezervace budeme dle vývoje situace s předstihem rušit. Dárkové poukazy po dobu zavření budeme prodlužovat.
Ubytování v apartmanech máme pořád v provozu. O změnách Vás budeme informovat na sociálních sítích a webových stránkách.

Veškerou komunikaci v následujícím období prosím řešte výhradně prostřednictvím emailu, nebo zpráv na sociálních sítích.

My toto opatření využijeme na velký jarní úklid💪🏻, aby jste se u nás cítili komfortně jako doposud. Na chvíli se zastavme a věnujme se sobě a svým blízkým. Nepropadejme panice a buďme k sobě ohleduplní. 💚