PRO MUŽE

Bohemian Duo - NOVINKA

Bohemian Duo - NOVINKA

V této zážitkové masáži si můžete vychutnat po sobě dvě masérky v průběhu 70 minut. Masáž celého těla rukama a tělem masérky a to s každou zvlášť. Užijte si během 70 min. dvě masérky dle Vašeho výběru a to každou po 35 minutách. Pořadí masérek si určíte sám. V této masáží je samozřejmostí masáž intimních partií 2 krát.
70 minut
2 500,-Kč / Akční cena
Tantra basic

Tantra basic

Základní tantra masáž prováděna pouze rukami. V této masáží probíhá masáž celého těla včetně intimních partií. Jde o celotělovou, jemnou masáž, kde přednost má proudění a rozvedení sexuální energie po celém těle.
60 minut
1500kč
Body to body masáž

Body to body masáž

Jedná se o smyslnou a generalizující intimní erotickou masáž. Masérka masíruje rukami v kombinaci se svým vlastním tělem za použití kvalitního masážního oleje. Tato masáž je hodně intimní.
60 minut
1 700,-Kč
90 minut
2 400,-Kč
120 minut
3 100,-Kč
Tajemný dotek Tantry

Tajemný dotek Tantry

Tato masáž je vysoce relaxační, probíhá v útulné místnosti v naprosté tmě a za znění relaxační hudby. Masáž je prováděna rukami i tělem maséra/masérky. Jedná se o masáž nejen těla, ale i duše s uklidňujícími účinky. Tajemný dotek tantry, Vám navrací tělesnou i duševní rovnováhu. Tma Vás zbaví veškerého studu a rozptýlí obavy z nahoty! Ve tmě je vše hmatatelně jiné, tajemné a nevšední. Pohlédněte do té přívětivější tváře tmy a nechte se unést novou dimenzí zážitku.
90 minut
3000kč
120 minut
3500kč
Tantra wellness masáž

Tantra wellness masáž

Wellness Tantra masáž je druh masáže, která obsahuje kromě základní tantra masáže i body to body masáž. Rozdíl je však v tom, že prožitky a rozkoš z této masáže jsou umocněny atmosférou whirlpoolu, umístěného do jeskyně. Po vzrušivých dotycích jemné masáže ve whirlpoolu se dále pokračuje na prostorném masážním lůžku. Tato masáž poskytuje rehabilitaci, relaxaci, odreagování, regeneraci sil a odpočinek
120 minut
3400kč
Druhé probuzení draka

Druhé probuzení draka

Masáž druhé probuzení draka je jednou z unikátních masáží, kterou v našem studiu poskytujeme. Je právě jednou z těch masáží, která je ovlivněna naší evropskou kulturou. Jedná se o masáž, která začíná technikou Scratch Back (jemné škrabání), následně ruční masáží intimních partií a dále přechází do masáže celého těla. Kouzlo této masážní techniky spočívá v tom, že k masáži se postupně používají různé části nahého těla masérky a masáž je zakončena opět v oblasti intimních partií (možnost dvojího vyvrcholení). V celkové podobě a intenzitou prožitků lze hodnotit tuto masáž jako jednu z nejlepších a nejoriginálnějších.
120 minut
3700kč
Nuru Intense

Nuru Intense

Nuru Intense masáž, je intenzívní masáž se speciálním gelem. Tento gel je extrémně kluzký a poskytuje větší intenzitu prožitku z masáže. Tato masáž je velmi oblíbená po celém světě. Pro Vaš největší zážitek a potěšení jsme tuto masáž dokonale vylepšili. Masáž začíná společnou sprchou která, je potřebná na vzájemnou kluzkost u masáže, dále je obohacena o různé nové prvky a doplňky. Na konci masáže Vás čeká překvapení, které Vás nenechá chladným. Tato masáž Vás přivede na vrchol blaha. Námi používaný Nuru gel je vysoce kvalitní a složen z pečlivě vybraných přírodních surovin. Navíc obsahuje vitamin B5 a výtažek z plodů Goji pro své regenerační a antioxidační účinky. Při nuru masáži s použitím Nuru gelu prožijete neuvěřitelný zážitek. Nuru gel nezanechává žádné stopy na oblečení a navíc je velmi dobře vodou smývatelný.
60 minut
2900kč
90 minut
3700kč
120 minut
4100kč
Top Relax masáž

Top Relax masáž

Tato masáž je určená pro vás náročné. Vypracovali jsme pro vás koncept tantra masáže, ve které si můžete prožít slastné okamžiky při opakované masáži mužského pohlaví (2x). Masáž probíhá ve whirpoolu a je doplněná o intimní masáž Body to Body. Lákavé na této masáži je možnost dvojího vyvrcholení. Z naši nabídky je tato masáž časově nejdelší pro vaše největší blaho. Jde o hluboký prožitek a to nejen po fyzické stránce, ale především jejich oproštění se od starostí, stresu a únavy.
150 minut
4500kč

Rezervujte nyní

tel: +420 723 228 228

Naše tantra masáže vás uvolní od duševního a fyzického napětí. Máte možnost si vybrat přímo na místě maséra, masérku, která vás okouzlí a bude vám sympatická. Mezi vámi a vybranou masérkou proběhne rozhovor, který vás připraví na nezapomenutelný zážitek ve formě krásné masáže. Můžete si vybrat společně z několika druhů masáží, které nabízíme jak pro muže, tak pro ženy a páry. Tantra masáže probíhají v nádherné a diskrétní místnosti za svitu svíček, vonných svíček a relaxační hudby. Masáž je prováděna rukama a tělem maséra/masérky. Používáme kvalitní neparfémovaný jojobový olej s vitamínem E. Postupné uvolňování napětí, vzbuzování životní energie a následné rozvádění po celém těle vás přivede do samého ráje prožitků a poznaní… Masáž je určena pro každého, kdo hledá chvíle relaxace, odpočinku, vzrušení, ale i pro ty, kteří potřebují nabít energií v dnešním uspěchaném světě.