TANTRA MASÁŽE PRO ŽENY

Zveme vás na nezapomenutelný zážitek… U nás se můžete oddat citlivým dotekům, plné jednoduché lidské lásky. Prožijte si tento nádherný smyslný tantra rituál, uctění bohyni ve vašem nitru, ukotvení se ve vlastním těle a pocitu ženskosti. Na začátku návštěvy masér, masérka krok po kroku vysvětlí, jak bude masáž probíhat a jaké prožitky můžete během tantra masáže i po ní očekávat. Pocit bezpečí a důvěry jsou pro nás důležité. Doteky při masáží jsou bezpečné a řídí se pouze vašimi potřebami. V našich masáží se s pozorností a láskou věnujeme celému tělu včetně intimních oblastí. Vše probíhá v intimní místnosti, za svitu svíček a relaxační hudby. Tantra masáž má i léčivý charakter a může pomoci například při bolestivém styku, menstruační bolesti, nemožnosti dosáhnout orgasmu či psychickému odblokování, ale také s dlouho potlačovanými bolestmi a smutku.Vaše pocity jsou vítané s porozuměním. Pokud si to budete přát a radši vám vyhovuje ženský dotek, klidně si objednejte masérku. Milé dámy vyberte si z naši nabídky masáží. 
Nuru Intense - NOVINKA !

Nuru Intense - NOVINKA !

Nuru Intense masáž, je intenzívní masáž se speciálním gelem. Tento gel je extrémně kluzký a poskytuje větší intenzitu prožitku z masáže. Tato masáž je velmi oblíbená po celém světě. Pro Vaš největší zážitek a potěšení jsme tuto masáž dokonale vylepšili. Masáž začíná společnou sprchou která, je potřebná na vzájemnou kluzkost u masáže, dále je obohacena o různé nové prvky a doplňky. Na konci masáže Vás čeká překvapení, které Vás nenechá chladným. Tato masáž Vás přivede na vrchol blaha. Námi používaný Nuru gel je vysoce kvalitní a složen z pečlivě vybraných přírodních surovin. Navíc obsahuje vitamin B5 a výtažek z plodů Goji pro své regenerační a antioxidační účinky. Při nuru masáži s použitím Nuru gelu prožijete neuvěřitelný zážitek. Nuru gel nezanechává žádné stopy na oblečení a navíc je velmi dobře vodou smývatelný.
60 minut
2900kč
90 minut
3700kč
120 minut
4100kč
Tantra basic

Tantra basic

Základní tantra masáž prováděna pouze rukami. V této masáží neprobíhal masáž intimních masáží. Jde o celotělovou, jemnou masáž, kde přednost má proudění a rozvedení sexuální energie po celém těle.
60 minut
1500kč
Body to body masáž

Body to body masáž

Jedná se o smyslnou a generalizující intimní tantra masáž. Masérka masíruje rukami v kombinaci se svým vlastním tělem za použití kvalitního masážního oleje. Tato masáž je velmi intimní.
60 minut
1700kč
90 minut
2400kč
120 minut
3100
Tajemný dotek Tantry

Tajemný dotek Tantry

Tato masáž je vysoce relaxační, probíhá v útulné místnosti v naprosté tmě a za znění relaxační hudby. Masáž je prováděna rukami i tělem masérky. Jedná se o masáž nejen těla, ale i duše s uklidňujícími účinky. Tajemný dotek tantry, Vám navrací tělesnou i duševní rovnováhu. Tma Vás zbaví veškerého studu a rozptýlí obavy z nahoty! Ve tmě je vše hmatatelně jiné, tajemné a nevšední. Pohlédněte do té přívětivější tváře tmy a nechte se unést novou dimenzí zážitku.
90 minut
3000kč
120 minut
3500kč
Tantra wellness masáž

Tantra wellness masáž

Wellness Tantra masáž je druh masáže, která obsahuje kromě základní tantra masáže i body to body masáž. Rozdíl je však v tom, že prožitky a rozkoš z této masáže jsou umocněny atmosférou whirlpoolu, umístěného do jeskyně. Po vzrušivých dotycích jemné masáže ve whirlpoolu se dále pokračuje na prostorném masážním lůžku. Tato masáž poskytuje rehabilitaci, relaxaci, odreagování, regeneraci sil a odpočinek
120 minut
3400kč

Rezervujte nyní

tel: +420 723 228 228