NAPSALI JSTE NÁM:

 

za rok 2020

 

Úžasné místo, jako stvořené pro svobodného muže v této uspěchané době. Děkuji slečně Ali, za nevšední uvolnění, zážitek a pohodu. Toto místo jsem určitě nenavštívil naposled.  Karel M.


Včera jsme s manželem navštívili Relax studio Brno a využili služby párové masáže. Tato masáž a intimní prostředí si zaslouží být označeno za výjimečné.  Krásné masérky Ali a Elis se oběma věnovaly tak, že pro nás byla tato masáž nezapomenutelnou a opravdu tím „správným kořením“ pro náš dlouholetý
vztah!  Pár (Muž-Žena)  

 

 

za rok 2019

 

 

Ahoj.
V pátek jsme absolvovali partnerskou tantra masáž. Přítel to dostal jako dárek a bylo zcela na něm, aby vybral dvě masérky nebo masérku a maséra. Zvolil dvě ženy a musím uznat, že i přes počáteční obavy z něčeho neznámého, jsme ještě teď oba plní dojmů. Děkujeme slečnám Editě a Zdeňce za jejich péči a profesionalitu. Tato masáž nám ukázala, že umíme jeden druhého vnímat i jinak než tomu bylo doposud a hlavně že jeden bez druhého nemůžeme být. Bylo to skvělé odreagování a zážitek, tak proč ho nezopakovat? Už přemýšlíme o další návštěvě. Patří Vám náš velký DÍK a těšíme se brzy nashledanou.
Bára a Marcel
________________________________________
tak jsem se po masáží zběžně mrkla na váš web a nevím, zda-li je třeba něco dodávat. Ale přece, jsem se rozhodla napsat něco pro ženy které váhají.
Měj se krásně. Blanka
Vážené dámy,
žijeme v době, která, jak všichni víme, je velmi hektická a často stresující. Svým způsobem je to v pořádku, neboť kdy jindy by měl mít člověk nejvyšší výkon, než v produktivním věku. K tomu je ovšem zapotřebí umět si vydechnout a relaxovat. A také především mít rád sebe a své tělo, neboť pouze spokojená a silná žena může být dobrou manželkou, matkou a čímkoliv, čím chcete být.
Ráda bych Vám doporučila alespoň jednou vyzkoušet tajemný svět tantrických masáží, a je celkem jedno, jste-li žena, která žije bez patrnera, nebo z nějakého důvodu nejste v partnerském svazku spokojeni, nebo ať již máte harmonický vztah. Mějte se rády a nechte se hýčkat. Pokud zvažujete, zda-li Vám tuto návštěvu dovolí stud, vězte, že není na místě. Jedná se o Vaše tělo a přirozené uvolňování energie. Je to něco, co budete sdílet Vy s Vaším tělem a to si každá zralá žena zaslouží.
Blanka
________________________________________
Dobrý den.v uterý 9.7. jsem byl u vás na masáži a musím konstatovat že to bylo úžasné a slečna masérka Deniska vynikajicí,těším se na dalši návštěvu.luxus!!!!
Adam
________________________________________
Při své druhé návštěvě Světa masáží jsem ze zvědavosti vyzkoušela „Tajemný dotyk tantry“ (masáž v úplné tmě) a musím říct, že jsem si ji naplno a sobecky užila! Milé ženy, odhoďte stud, zábrany, obavy a starosti a zažijte ten pocit surfovat na nekonečné vlně slasti a rozkoše!  děkuji. Marie, 10.07.2013
________________________________________

Dobrý den, veliká spokojenost s masáží vstupenka do ráje se slečnou Pavlou v pátek 31.5. Tímto Vás žádám o registraci na Vašich stránkách. Děkuji.
Petr Brno
________________________________________

Velice děkuji za včerejší tantra masáž. Tak nádherné a intenzivní pocity jsem ještě nikdy neprožila. Určitě se brzy objednám.
Martina
________________________________________
Dobrý den,
minulý týden( 07. 2.), jsem poprvé v životě navštívila Váš SVĚT MASÁŽÍ a ráda bych se na těchto stránkách podělila o svoje zážitky s těmi, kdo se s tantrickou masáží ještě nesetkali, nebo se o ni zatím jen zajímají anebo dokonce sbírají odvahu překročit jistou hranici a neví si rady, případně potřebují postřehy někoho z masírovaných, který by jim tento druh zážitku osvětlil a pomohl se překlenout přes různé druhy pocitů jako jsou stud, obava a především nervozita z neznámého… Protože moje cesta k tomuto nevšednímu zážitku byla také malinko klikatá, rozhodla jsem se v několika nepravidelných příspěvcích popsat vše, jak nejlépe budu umět a přispět tak dalším lidem k prožití něčeho velmi intenzivního… Vlastně to vše začalo někdy před půl rokem, kdy jsme s kamarádkou již po několikáté probíraly, jak je ve vztahu ne zcela spokojena, jak má sice přítele ráda, váží si ho, vcelku ve všem si rozumějí, názorově se shodují, ale…ze vztahu se prostě po letech vytratila vášeň, chuť prožít něco nového, dokázat se zcela oddat tomu druhému v nejintimnějším okamžiku… Obě jsme si tehdy postěžovaly, jak nám chybí něha, hlazení a doteky na každém kousku těla, až jsme nějak došly na masáže.. Když jsme na netu pátraly po masážích, které alespoň částečně můžou pomoci od stresu a zajistit jisté uvolnění těla, narazily jsme na odkaz na Svět masáží… Popravdě musím říct, že nevím jak kamarádku, ale mě to velmi zaujalo, prohlédla jsem stránky, fotogalerii a jen tak ve skrytu duše doufala, že snad jednou budu mít odvahu, prostor i prostředky dopřát si tenhle typ masáže. I když žiju sama a jsem takový ten typický „single“, přece jen jsem si nedovedla představit, že bych tantrickou masáž zvládla jak po psychické, tak i tělesné a duševní stránce… Dámský večer skončil, počítač se vypnul a já to vše po pár dnech vypustila z hlavy….
Pokud Vás zajímá co bylo dál, sledujte tuhle rubriku, jistě se ozvu za nějaký den a ráda se podělím o další pokračování…
Všechny zdraví Jana :-))________________________________________
Příspěvek č.2 od zákaznice Janky 🙂
Dobrý den,
jak jsem ve svém minulém příspěvku slíbila, je tu další vyprávění o mé cestě k tantrické masáží. Povídání bylo ukončeno ve chvíli, kdy jsem na tento typ masáže pomalu zapomínala, ale jistá myšlenka ve mě stále zůstávala. Ale protože jsem typ extrovertního člověka, se svými pocity a přáními jsem se svěřila kolegyním v práci. Některé to vnímaly podobně, jiné tase byly naprosto opačného názoru a na podobnou masáž by si z různých důvodů netroufaly, ale většinou naše diskuze končily s tím, že bychom všechny měly asi největší obavu z neznámého. A pak přišel den mých 40. narozenin a já od kolegyň dostala poukaz na tantrickou masáž. S radostným pocitem ovšem ihned přišla i nervozita- zvládnu tento poukaz vůbec využít? A jak se vyrovnám s ostychem a nervozitou? Mé tělo nepatří mezi výstavní a mluvit o nějakém mém sebevědomí je zcela zbytečné. A co když bude masér statný, vypracovaný a sexy muž? Před ním se jste nedokážu uvolnit a už vůbec ne svléknout..?! Přestože jsem znala nazpaměť všechny příspěvky i fotky z jejich stránek, pokud to neprožije člověk sám, jsou to jen slova nic moc neulehčující. Moje chaotické pocity se rozvíjely o to víc, že se mě každý v mém okolí ptal, když už půjdu na masáž, jak se těším a co si od ní slibuji. Rozhodla jsem se tedy všem říct, že poukaz prozatím odkládám a tajně jsem se objednala. Protože však razím názor, že pokud ojedinělý zážitek tak opravdu se vším se vším, doplatila jsem si i intimního kadeřníka. Podle doporučení to má zaručit větší prožitek…
Konečně tu byl DEN D :-)) Byla jsem ze všeho tak děsně zmatená, že místo na dopolední masáž, jela jsem do práce 🙂 Ruce i nohy zcela studené přitom však úplně zpocené, v hlavě i po těle tak silný pocit nervozity, že jsem byla smířená s tím, že se ten den není možné nijak uvolnit, natož něčeho dosáhnout a začalo mi být líto, že si díky tomu tento zážitek nemohu naplno naplno prožít. Našla jsem příslušnou budovu, zazvonila a při vcházení do dveří jsem pocítila naprostou odevzdanost se následnému dění…..ať už to tedy dopadne jak chce… :-))
Co se dělo dál napíši zase příště, zatím všechny zdraví Jana. 🙂
________________________________________
Příspěvek č.3 od zákaznice Janky… 🙂
Ahoj všem..:-)) Jsem tu s dalším pokračováním mého příběhu o zážitku z tantrické masáže..
Vyprávění jsem opustila ve chvíli, kdy jsem se snažila hrdě, klidně a pokud možno s určitou grácií vstoupit do „Světa masáží“. Čekala jsem všechno, ale sami to jistě znáte – když člověk čeká vše, je stejně vždycky svým způsobem překvapený. Tentokrát jsem ale byla překvapená velice mile – vstoupila jsem do příjemné místnosti, plné pohodlných sedaček, osvětlené mnoha svíčkami a sem tam jen nějaké lehké světlo. U baru dobře zásobeného pitím snad jakéhokoli značky i druhu jsem doplatila službu intimního kadeřníka a poté jsem se usadila do měkké, pohodlné sedačky.. Co vám mám povídat, krve by se ve mě fakt nedořezalo.:-))
A pak přišel ON…. Milý, na první pohled příjemný masér, příjemného a gentlemanského vystupování, podáním rukou jsem se představili a já v ten moment nějak tušila věci příští. I když ze mě nervozita samozřejmě hned neopadla, pojala jsem k panu Františkovi jistou důvěru a už jsem se jen snažila pomalu se uvolňovat. Vstoupili jsme do velmi příjemné místnosti, kterou naplňovala tlumená, vzrušující hudba, plála spousta svíček a celou místností krásně voněl čaj, který jsem si ihned po nalití začala vychutnávat.. A přesně v tuhle chvíli jsem si řekla, že dost bylo stresu, strachu a obav.. Začali jsme si vyprávět, pan František je opravdu profesionál a během pár minut hovoru jsem se dokázala krásně uvolnit a vcelku v pohodě jsem pak sama vklouzla do sprchy a nechala jsem vodu neposlušně stékat po svém dychtivém těle… Masér ke mě přišel ve chvíli, kdy jsem zamotaná pouze v ručníku ulehala na masérské lůžko… Masáži předcházelo holení intimních partií, což jsem sice už s některými muži prováděla, ale tohle bylo trochu jiné.. Stále jsem se ještě nebyla schopna plně uvolnit a tak jsem si tento druh péče bohužel neužila jak jsem původně chtěla. Ovšem věci následující mi opravdu vše vynahradily…
Podle pokynů maséra jsem si pohodlně lehla na břicho a dle rad z předešlého rozhovoru jsem byla rozhodnuta ostatní vnímat pokud možno co nejintenzivněji a soustředit se pouze a jen na svůj vlastní prožitek.. Masáž samotná začala velmi lehkými doteky peří, které mi neposlušně klouzalo po celém těle.. Je to naprosto úžasný pocit, který vás zbavuje prvotního napětí a uvolňuje vaše tělo pro další přívod očekávané rozkoše.. Pak jsem byla hlazena něžnýma rukama maséra, který dobře ví, co žena potřebuje.. Pro hlubší a smyslnější prožití masáže jsem byla následně potřena olejem, je to báječný pocit, když vám dokáží mužské ruce proplouvat celou krajinou vašeho těla, nevynechají jediné místečko, polaskají každý centimetr.. Pomaličku se dostáváte do oblasti slastí a zapomínáte na svět okolo… vzdáleně vnímáte hudbu, klouzavé, neposedné a zkušené ruce maséra vás vynáší kamsi do krásných a bohužel velmi často zapomenutých krajin a to co si nejvíce přejete, je masáž těch nejtajnějších míst… pár vnímavých a zkušených doteků a dráždění hbitými prsty potřenými olejem a najednou se poprvé vznášíte na vlnách té největší slasti… po chvilce oddechu pokračuje hlazení těla dál a člověk si jaksi myslí, že je všemu konec, tak to přece bývá.. Jenže na to milé dámy zapomeňte.. Masér pokračuje ve svých dotecích dál a velmi rychle ve vás vyvolá opětovné vzrušení.. a zase chcete to uvolnění, svoje tělo nastavujete s tou největší oddaností, která právě k tomuto druhu požitku patří… olej je teplý, příjemně klouzavý a vzbuzuje neskutečně krásné pocity po celém těle… stačí tu přidat, tu ubrat na frekvenci doteků a najednou se vznášíte podruhé, a to opravdu během pár chvil…
A přesně v tento okamžik jsem si sama pro sebe říkala, že je tantrická masáž velice fajn a příjemná záležitost, ale že orgasmy jsou téměř identické tak jako s velmi něžným a pozorným milencem… To jsem ovšem ještě netušila, co bude následovat dál.. Ženské tělo, maximálně uvolněné po dvou slastných orgasmech však skýtá ještě obrovské možnosti, ale je třeba mít k dalším prožitkům šikovného a znalého maséra.. A povím vám, milé dámy, že to opravdu stálo za to.. jestliže jsem si totiž někdy v životě myslela, že nejsem schopna ztrácet vědomí při sexu, prožitek který následoval drážděním uvnitř mě totiž zcela zbavil jakýchkoli zábran, posledních zbytků studu a naprosté uvolnění které mi přiváděl, jsem prožívala zcela a pouze jen ve výkřicích neuvěřitelné slasti, aniž bych kdy tušila, že je možné je kdy zažít.. byla jsem těmito pocity naprosto pohlcena a nebyla jsem vůbec schopna se jakkoli kontrolovat, ani jsem to vlastně nechtěla a jen jsem se snažila tu neskutečnou rozkoš co nejvíce vnímat a velmi intenzivně a hluboce jsem si přála, aby tento pocit nikdy neskončil, byť mě neskutečně a naprosto zcela vyčerpával………….….
Říká se – nikdy neříkej nikdy a tím se člověk musí opravdu řídit, a v sexu to platí obzvlášť. Krásné a lákavé na tom všem ale je to, že cítím, že bych v tom prožitku mohla jít ještě dál, hlouběji a intenzivněji, tak mi prosím držte všichni palce – pokud to půjde ještě do jiné dimenze, ať to udýchám a vydržím fyzicky.:-)))
Chtěla bych oslovit především dámy, dívky a ženy, které váhají – opravdu tu není prostor na nějaké žárlení, stydlivost či tlumení vášně, užívejte života a pokud to půjde také v oblasti intimity, neboť pocity které jsem pak nějakou dobu měla, byly velmi pozitivní a krásné.
Ve Světě masáží jsem se i registrovala a pokud tak učiníte, myslím budete hned v úvodu mile překvapené :-))
Krásné a pozitivní dny přeje všem Jana.
________________________________________
Vy mi určitě čtete myšlenky. 🙂 Dneska jsem u vás byl a říkal jsem si, že bych mohl tu čtyřruční masáž někdy vyzkoušet. No a ejhle, dojde mi email, že máte slevu na tuto masáž. Velmi chválím tento krok! Už jsem si i tu masáž zamluvil.
Mějte se krásně!
Milan
________________________________________
Byla jsem u Vás na masáží Body to body, kterou jsem dostala jako dárek, nevěděla jsem do čeho jdu, protože jsem žádnou takovou masáž zatím nevyzkoušela, ale bylo to nádherné. Musím pochválit Františka a určitě si to někdy zase zopakuji.
Mirka
________________________________________
Masáž body to body s Denisou byla velmi příjemná. Krásná slečna a masírovat umí skvěle 🙂
Ivo
________________________________________
Děkuji za krásný zážitek z tantra masáže . Vřele doporučím kamarádkám i známým. Je úžasné jak pohlazení dokáže pomoci a probudit v nás opět ztracenou sílu a pozitivní pohled na svět. Hlavně děkuji za profesionalitu a zároveň lidský přístup maséra. Tak silný zážitek z doteků jsem neměla již velmi dlouhou dobu. Určitě napíši Ježíškovi, o další návštěvu.
Yvette
________________________________________
Dobrý den,
zážitek z masáže byl skvělý. S partnerem jsme si oba masáž užili a doporučila jsem ji všem svým dobrým známým. Někteří si i vzali telefonický kontakt.
Jana
________________________________________
Dnes jsem jel služebně přes Brno a napadlo mne objednat si masáž ve vašem klubu. Hned mezi dveřmi jsem uviděl Zuzanku a „TO“ co jsem zažil je téměř nepopsatelné. Má velká pochvala za profesionalitu, porozumění a nevšední cit. Takových žen kdyby bylo na světě víc…. Jakmile pojedu zase přes Brno, určitě a rád zase zastavím a budu doufat, že bude zase ZUZANKA. Děkuji za neuvěřitelný zážitek
20.11.2012, Petr
________________________________________
Včerejší tantra masáž se slečnou Denisou byla naprosto úžasná, těším se na další.
Tom
________________________________________
Pavla a Zuzka byli včera perfektní, věnovali se nám maximálně. Byl to moc krásný zážitek. Děkujeme
Viktor a Olga
________________________________________
Včera jsme se nechali masírovat a hýčkat při partnerské masáži. Tantrou nepolíbení jsme k ní přistupovali bez bližší představy, o co že to vlastně půjde… Mlhavý zdání jsme měli, když jsme si předtím přečetli hodnocení předešlých hostů, ale představa fakt chyběla. O to větší bylo očekávání. A tak jsme do studia vstupovali s lehkým šimráním kolem žaludku. To se rozplynulo při přivítání maséra Františka s masérkou Andreou při šálku čaje. Vlastní masáž byl prožitek doteků a pohlazení. Bylo nádherný naplno prožívat svoje vlastní pocity a současně vnímat a radovat se z toho, jak podobný pocity prožívá druhá polovička. Je to síla, která pro toho, kdo má svůj protějšek opravdu rád, hodně znamená. My za tu sílu děkujeme, hodně nám dala. Jistě s k vám rádi vrátíme. A při masáži se budeme držet za ruce…
Radka a Marek
________________________________________
Ahoj ,
navštívil jsem Váš salon v Brně Svět masáží (Voucher na tantr. masáž). Přijetí bylo vlídně a slečna Andrea, kterou jsem si vybral, velmi šikovná a příjemná….
Děkuji Tímto Andrejce a určitě rád se zase zastavím.
Hezký den všem.
Pavel Adam
________________________________________
Dnes jsem u Vás byl poprvé a byl jsem velmi mile překvapen a též velice spokojen. Děkuji za báječný zážitek. Slečna masérka byla skvělá a příjemná. Opravdu díky moc. Podobný zážitek bych každému doporučil a určitě se u Vás objednám znova.
Petr B.
________________________________________
Velké díky Renčo za dnešní masáž! Už jsem se dlouho necítil tak skvěle, tak jako dneska!
Milan
________________________________________
Jste skvělí! Nejdřív jsem byla plachá, ale teď nevím, co bych si bez vás počala
Poprvé jsem u vás ve Světě masáží byla s přítelem na Wellness pobytu. Byl to vánoční dárek a už jen těšení se na něj a oboustranná nervozita, co nás tam vlastně čeká, povídání si o tom, dělání si legrace z toho, jak těch 90 minut masáže zvládneme a zda to přítel ustojí, zažehnalo naši v té době přicházející krizi. Bylo to naše první setkání s tantra masáží a tak jsme nevěděli, kam až masáž může zajít a měli obavy, nezajde-li dál než by nám bylo příjemné. Řešila jsem, zda pro sebe objednat maséra, či masérku. Z maséra měla trošku obavy, ale pak si řekla, že stejně tak, jako by mi mohlo být nepříjemné, že se mě dotýká cizí muž, může mi být nepříjemné i to, že se mě po celém těle dotýká nějaká cizí žena. Volba muže mi nakonec přišla přirozenější a myslím, že jsem udělala dobře. Pan František mě překvapil nejen úžasnou, velice něžnou a jemnou masáží, při které jsem zapomněla na všechny starosti světa a jen se nechávala v příjemném přítmí, při svíčkách, vonných tyčinkách a tiché melodii relaxační hudby unášet v běžném životě jen těžko poznatelnými prožitky, ale také svojí obrovskou profesionalitou a vnímavostí toho, co mi příjemné bylo a z čeho jsem byla plachá. Zašel jen tak daleko, jak mi bylo příjemné, tak aby nenarušil můj úžasný zážitek a já si ho mohla užít až do konce. Děkuji
Přece jen mě však dvě věci trošku mrzely. A napíšu i o nich, aby třeba příště nemrzely jiné. Byla jsem plachá a nevěděla, co se smí a co ne a tak neměla odvahu chytnou se svého partnera za ruku a za něžného mazlení se našich propletených prstů, to úžasné prožít opravdu spolu, s ním. A druhou chybou bylo, že po té, co nás maséři nechali ještě chvíli odpočívat, zvědavě jsme očima pátrali, čím vším že nám tu neuvěřitelně jemnou a něžnou masáž dělali. Až pak mi došlo, že odhalením toho tajemství to trošku ztratilo svoje kouzlo. Možná by stálo za to, při úvodním posezení při čaji, partnerům říct, že tu možnost držet se za ruce a prožít to spolu mají. A zvažte, zda by i pro vás nebylo lepší ponechat pro vaše hosty tajemstvím, čím jste jim připravili tak jedinečné prožitky. Možná pak o to víc budou toužit prožít u vás ty kouzelné okamžiky znovu.
A ještě jeden nápad. Vířivka se šampaňským byla skvělá a vím, že v ceně pobytu je i večeře, ale určitě by vaše hosty Wellness pobytu potěšilo i drobné občerstvení na pokoji. Třeba talíř s ovocem Dlouho do noci jsme si s přítelem o masáži povídali a mazlili se a… . Něco lehkého na „zobnutí“ by nám přišlo vhod.
Nezlobte se, že vám do toho tak mluvím . Bylo to úžasné a skvělé, ale ráda bych, abyste spokojených hostů měli co nejvíc. Aby se vám dařilo a já se měla kam vracet
Po druhé jsem k vám zavítala, v pro mě hodně těžké životní situaci, kdy se k osobním problémům, starostem s dětmi, výčitkám, přidal stres z práce, únava z probdělých nocí, deprese… Nějak jsem nebyla schopná najít ve svém životě nic pozitivního, příjemného, hezkého, co by mě podrželo nad vodou a já všechno dokázala ustát, zvládnout. A bohužel se to podepisovalo i na mých nejbližších. Zoufale jsem toužila po něžném pohlazení, které by mě nabilo novou energií a pak si najednou vzpomněla na masáž u vás. Pan František byl úžasný! Jeho masáž mi přišla ještě něžnější než poprvé a navíc mi alespoň na chviličku, dokázal dát pocit, že jsem křehkou, něžně rozmazlovanou a hýčkanou růží. Možná to bude znít divně, ale já našla znovu své sebevědomí, víru v sebe a sílu dál se prát se životem. Františku, děkuji.
Po třetí jsem k vám zavítala už jen tak I když původně plánovaného bylo něco jiného. Plány ale padly a člověk má i sám na sebe být hodný a občas se něčím hezkým odměnit . Čas od času pročistit tělo, hlavu, srdce i duši . Na chvíli vypnout a zapomenout na starosti .
Je úžasné jak moc, profesionálně, kvalitně a přitom citlivě a něžně provedená masáž, dokáže člověku dát. Jsem ráda, že jsem tenkrát, když jsem k vám na masáž měla jít poprvé, našla odvahu a nepodlehla předsudkům. Už teď se těším, až se zas návštěvou u vás budu moci odměnit Přeji hodně štěstí ve vašem podnikání a spoustu dalších spokojených zákazníků.
Eva
________________________________________
Dnes jsem i já absolvoval tantra masáž body to body, na radu masérky dvouhodinovou, a ač jsem měl jakousi představu, o co se jedná, provedení a především umění masérky mě úplně dostalo. Ani nevím jak jsem se po masáži dostal ven a ještě teď si v duchu ten úžasný zážitek připomínám. Snad jsem i v tom omámení zapomněl Hance poděkovat, tedy jestli to můžu napravit.. nejlepší dvě hodiny za poslední roky mého života. Dík, Hanko. A brzy určitě nashledanou.
Pavel
________________________________________
Dnešní masáží jsem načal druhý rok, co k vám chodím a musím pochválit všechny za nádherné masáže! Obzvlášť musím vyzdvihnout Hanku, Míšu i Editu.
Těším se na některé z dalších masáží, které určitě brzy vyzkouším.
Milan Z.
________________________________________
Chybí vám něha a pohlazení? Toužíte být alespoň na chviličku křehkou něžně rozmazlovanou a hýčkanou růží? Nebo třeba jen zažít něco nového, netradičního? Není důležité je-li to proto, že se z doteků vašeho partnera něha již vytratila nebo vymizely úplně. Není důležité je-li to proto, že máte srdce plné bolesti a něžné pohlazení vám zoufale chybí. Není důležité je-li to pro to, že pro samou práci nemáte čas mít přítele, který by vás svou něžnou péčí zahrnul, nebo naopak toužíte společně poznat něco nového nebo jste prostě jen zvědaví Ať jsou vaše důvody jakékoliv, nebojte se najít odvahu navštívit Svět masáží. A ať už si vyberete maséra nebo masérku. Nestyďte se při úvodním posezení při čaji říct své důvody i případné obavy.
Z osobní zkušenosti musím říct, že pro ženské tělo je přirozenější dotýká-li se ho při tantra masáži muž. Rozhodnete-li se pro masérku jen z toho důvodu, že vás děsí představa, že by se vás dotýkal cizí muž, doteky cizí ženy pro vás mohou být mnohem nepřirozenější a celý prožitek pokazit. A máte-li obavu, aby si pan masér něco nedovolil, nezašel někam, kam vy nechcete, mohu vás uklidnit. Pan František mě překvapil nejen úžasnou, velice něžnou a jemnou masáží, při které opravdu zapomenete na všechny starosti světa a jen se necháváte v příjemném přítmí, při svíčkách, vonných tyčinkách a tiché melodii relaxační hudby unášet v běžném životě jen těžko poznatelnými prožitky, které pročistí tělo, hlavu, srdce i duši, ale také svojí obrovskou profesionalitou a vnímavostí toho, co příjemné je a co není, aniž byste musela promluvit. Vyčte to z reakcí vašeho těla a neudělá nic, co by vám bylo nepříjemné, nic čím by mohl narušit váš příjemný a jedinečný prožitek. I v tom může být velké kouzlo, které společně se vším tím ostatním, vytvoří nezapomenutelný zážitek a touhu prožít to znovu. Zvolíte-li masérku, o tenhle komfort nadstandardní profesionality se tím připravíte
A pokud se na poprvé rozhodnete pro partnerskou masáž. Může vás velmi sblížit ale také váš vztah narušit. Zvažte, zda oba unesete dívat se na to, jak se partnera dotýká někdo jiný. A pokud ano, i přesto, jste-li si blízcí, dotýkejte se při masáži jeden druhého, držte se za ruce, sdílejte společně všechny příjemné prožitky masáže. Úžasná mi při společné návštěvě přijde možnost Wellness pobytu, kdy po příjemné masáži můžete společně chvíli odpočívat na pokoji, jít na romantickou večeři, užít si vířivky s lahví šampaňského a po tom všem prožít třeba i krásné společné chvilky v nádherných pokojí.
Petra
________________________________________
Dnes jsem byl u Vás na masáži Body to body, nic takového jsem do této chvíle nezažil, opravdu úžasné. Musím pochválit slečnu Marcelu a určitě si to někdy zase zopakuji.
Martin
________________________________________
Partnerskou masáž jsem koupila manželovi jako dárek k svátku. Starala se o něj slečna Daniela, krásná, mladá, s perfektní postavou. To my, ženy po dětech a trochu starší, už můžeme jen tiše závidět a vzpomínat. Pohled na ni a manžela byl vzrušující, avšak ne bolestivý jako třeba nevěra. Tantra je určitě zajímavým zpestřením vztahu.
Manžel byl moc spokojený a to je důležité. Děkujeme a určitě zase přijedeme.
Andrea a Pavel
________________________________________
Dobrý den,
nedávno jsme byli s manželkou na partnerské masáži, která byla součástí našeho wellness pobytu a musím říci,že masáž byla velice příjemná. Velice nás překvapil milý a přátelský přístup p. Františka a krásné slečny Daniely. Prostředí masáže dle očekávání intimní, příjemné, vířivka super, večeře skvělá, jen okna pokoje, kde jsme byli ubytováni jsou do trochu rušnější ulice. Masáž vřele doporučujeme a určitě si ji zopakujeme znovu.
Děkujeme a zdraví Liberečáci…
Liberečáci
________________________________________
Masáž body to body jsem dostal jako dárek od manželky. Včera 25.7. jsem se jí zúčastnil. Velice příjemná atmosféra a příjemná masérka. Byl to neopakovatelný zážitek a to zejména i s důvodu, že jsem na něčem podobném byl poprvé. Zřejmě jsem zde nebyl naposled. Ještě jednou díky.
Mirek
________________________________________
Dne 10.7. jsme byli s manželkou na partnerské masáži. Bylo to velmi příjemné, uklidňující, zvláště v dnešní uspěchané době.
Určitě jsme tam nebyli naposledy a těšíme se na další uvolňující masáž.
Miloš
________________________________________
Jmenuji se Milada. Na partnerské masáži jsme byli s manželem 10.7.2012. Manžel byl spokojen, já nadšená. Masáž mi prováděl pan František. K jeho skvělé práci nelze nic dodat, snad jen to, že byla perfektně provedená a že takového Františka by si zajisté přála mít k dispozici každá žena… S díky a přáním mnoha spokojených zákazníků Milada.
Milada
________________________________________
Dobrý den,
tantra masáž jsem dostala jako dárek. Už delší¬ dobu se můj vztah a tedy i sex s ní¬m společný proměnil v zaběhlou rutinu. A tak jsem chtěla vyzkoušet něco nového. O tantře jsem něco četla a něco slyšela, ale člověk si má všechno vyzkoušet na vlastní¬ kůži. A myslí¬m, že čas i pení¬ze investované do sebe jsou dobře uložené a zužitkované. Vždyť vždycky jde přece hlavně o mě. Moje první¬ pocity z masáže byli smí¬šené, ale těšila jsem se. Pří¬jemné prostředí¬, krásný pokoj, uvolňují¬cí¬ hudba. Už i toto vše nasvědčovalo o tom, že půjde o pří¬jemný zážitek. První¬ část masáže jsem byla stále ještě strnulá, nedokázala jsem se uvolnit a vní¬mat jen svůj dech a doteky. Ale druhá část byla naprosto famózní¬. Tak silný zážitek z doteků jsem neměla snad několik let. Bylo to velmi pří¬jemné, uvolňují¬cí¬ a cí¬tila jsem se dobře ještě další¬ dva dny 😀 A myslí¬m že až půjdu pří¬ště bude to ještě lepší¬. Vřele doporučuji Františka.
Iva
________________________________________
Můj příspěvek je určen nejen panu Františkovi, ale z velké části ženám, které prožily podobnou zkušenost jako já. A z kontaktu s ženami, se kterými jsem se v životě setkala, vím, že jich není málo. Prožila jsem znásilnění, a přestože jsem si vše rozumem srovnala v mysli, odpustila srdcem, přesto zůstával nějaký blok, který mi nedovoloval naplněný partnerský a sexuální život. Nejdříve jsem nebyla schopná vůbec být v mužské přítomnosti ani na zastávce MHD. Prožívala jsem panický strach, jako by mi šlo o život, tělo bylo v křeči, nemohla jsem dýchat, třásly se mi ruce. Dlouho trvalo, než jsem byla schopná obejmout staré kamarády. Vztahy – nevztahy, kterými jsem procházela byly bolestivé citově nebo fyzicky nebo po všech stránkách. Nechtěla jsem se stranit mužů ani milování, ale nepřinášelo mi to vůbec nic příjemného. Velmi mě to trápilo. Zkoušela jsem některé metody jako např. kineziologii, konstelace, regresi. Vždy jsem myslela, že se něco napravilo, ale realita byla stále špatná. Pak jsem se rozhodla pro tantrickou masáž. Napadlo mě zkusit tuto situaci napravit „prací s tělem“. Srovnávat tantra masáž s prací není asi nejlepší příměr, ale tohle byl můj počáteční záměr. A záměrně jsem si vybrala i maséra muže – pana Františka. Při první masáži, která byla nad očekávání velmi příjemná, mimo jiné jsem si uvědomila bolest, která byla „zaseknutá“ ve vagíně. Tím, že jsem mohla o všem s masérem mluvit a říci si, co chci a co nechci při masáži, tak druhou masáží se tato bolest uvolnila a rozpustila a já potom v běžném životě mohla znovu zažívat příjemné pocity při milování (bolest byla pryč). Měla jsem obavy, než jsem šla na první masáž, ale byly zbytečné. Přístup maséra je profesionální, velmi příjemná masáž a jeden ze způsobů, jak dopřát svému tělu velmi jemné a láskyplné doteky. Tímto příspěvkem bych ráda podpořila ženy, které jsou v podobném „začarovaném kruhu“, jako jsem byla já, aby se nebály tantrické masáže, může to být vstupenka zpátky do spokojeného a naplněného života.
Zuzana
________________________________________
Děkujeme za pondělní skvělý zážitek při partnerské masáži. Bylo to krásné uvolnění v dnešním uspěchaném světě. Díky panu Františkovi a slečně Janě. Doporučím určitě všem kamarádům a známým a budeme se těšit na příští setkání.
H+L
________________________________________
Cítím se u vás moc dobře. Velmi příjemné prostředí, moc fajn masérky a masáže jsou vždy tím nejlepším. Těším se na masáž, kterou mám zamluvenou u Míši. Možná se u vás objevím ještě někdy dřív. Vážím si vaší práce.
Milan
________________________________________
Dobrý večer,
chtěl bych poděkovat za absolvování velice příjemné masáže, která mi rozšířila obzory sexuality. Přístup masérky byl profesionálně příjemný a dal mi možnost cítit se v rámci možností přirozeně, i když to byla vlastně moje vůbec první masáž. Byl to opravdu nevšední zážitek a budu se snažit si ho u Vás co nejdřív zopakovat. Snad jedinou připomínku bych měl k teplotě v masážní místnosti, která by mohla být o něco vyšší, což by jistě přispělo k příjemnější atmosféře. Děkuji a na brzkou shledanou.
Jiří
________________________________________
I když jsem už pán v létech, jsem využil Vašich nabízených služeb a za přítomnosti mladé blonďaté masérky, byly dvě hodiny cestou do ráje. Jinak mohu vřele doporučit.
Zdraví Vás všechny
PEPA
________________________________________
Hezký den, včera jsme s manželem navštívili váš Svět masáží. Partnerská masáž byla pro nás něco nového. Péče pana Františka a slečny Editky byla skvělá. Děkujeme a rádi se vrátíme….
________________________________________
Dobrý den,
dne 3.1. jsem se odhodlal k vám na tantra masáž s tím ,že mě čeká možná zajímaví zážitek. Po objednání jsem k vám dorazil a vaše příjemná slečna na baru u masérka Editka, mě velmi mile přivítali. Editka mě seznámila s druhy masáží a já si vybral místo klasické masáž Body. Po milém a opravdu příjemném přivítání v masážní místnosti, což podotýkám byla nádhera a velmi přispěla k veliké pohodě a harmonii při celé masáži, jsem se oddal slečně Editce. Snad promine, že ji oslovuji tak zdrobněle ,ale po tomto zážitku jinak nemůžu. Já stále nevím jak to vyjádřit slovy ty nádherné smyslné dotyky, ta něžnost ten přístup to bylo prostě úplně nej, nej, nej co jsem kdy vůbec zažil a to se se vším všudy. Editka ta nádherná , smyslná, něžná a sexy masérka je slečna na pravém místě ví co má dělat kam sáhnout prostě každý dotyk jejího krásného nahého těla na mě byl neskutečný zážitek který si určitě ještě někdy zopakuji jak jen budu mít cestu do Brna. Teď už snad pochopíte pro ne Edita, ale jen a jen Editka, kterou tímto moc a moc pozdravuji a jsem rád ,že jsem měl tu čest takovou masáž zažít právě od ní.
S pozdravem Martin
Martin
________________________________________
Rádi bychom poděkovali za nádhernou masáž. Doporučujme všem, kdo hledá nové zkušenosti jinou dimenzi sexuality. Ale před tím, než na tuto masáž pojdete, pokud si vyberete partnerskou masáž velmi důkladně to rozeberte se svým partnerem, abyste se opravdu mohli uvolnit a nechat se unášet příjemnými dotyky maséra či masérky. Ještě jednou děkujeme.
K.P. Novákovi
________________________________________
Dobrý večer,
před čtrnácti dny jsem byl s partnerkou u vás na partnerské masáži. Byli jsme na tantrické masáži poprvé, měli jsme trochu obavy jak to vše bude probíhat. Překvapil náš profesionální přistup maséra i masérky. Nádherné prostředí se vším co k takové masáží patří. Tato partnerská masáž předčila všechny naše představy a očekáváni. Odešli jsme od vás odpočatí, zrelaxovaní, nabití novou energií a s pocitem, že se máme navzájem ještě vice radi něž přeď tim. Proto se už moc těšíme, že k vám prijdem zitra na partnertnerskou masáž s ubytováním do druhého dne. Moc se těšíme nejen na masáž, ale i na to ostatní co k tomu nabízíte.
R+I
________________________________________
Dobrý den,
nedávno jsme se u Vás zúčastnili tantrické partnerské masáže. Přes počáteční obavy (protože pro oba byl tento druh masáže novinkou) jsme byli velmi mile překvapeni a spokojeni a odnesli si nádherný zážitek. Zážitek jsme doporučili svým nejlepším přátelům a sami si jej rádi zase někdy dopřejeme.
M+A
________________________________________
Dobrý den!
Tento týden jsem využil poukaz na masáž Body to body. Musím říci, že jsme byl mile překvapen jak přístupem masérky Mirky, tak zařízením místnosti, kde masáž probíhala (místnost s vířivkou). Velmi krásny zážitek, který určitě někdy zopakuji.
Míra
________________________________________
Děkuji Katce za fantastickou a příjemnou masáž, která překonala moje očekávání. A brzy nashledanou.
Milan
________________________________________
Dobrý den,
nedávno jsem využila vaší nabídky služeb a udělala si radost Tantra masáží. Před příchodem se ve mě mísily pocity očekávání, vzrušení, ale i nervozity a strachu. Při objednání mi bylo řečeno, že masér je ve středních letech, ale po ubezpečení, že je výborný masér (to můžu jen potvrdit) jsem se nakonec nepřesvědčivě objednala. Při příchodu na recepci byli všichni milí, ale prostředí mě moc nenadchlo a tak jsem se cítila „nesvá“. Tím ovšem mé nepříjemné pocity skončili. Pan František mě přivítal a zavedl do nádherné místnosti osvětlené spoustou svíček a s relaxační hudbou. Nabídl mi čaj, u které jsme probrali průběh masáže, probrali má očekávání a obavy a já jsem se tak nějak uklidnila a uvolnila.
Pro samotnou masáž neexistuje superlativ, který by byl tomuto zážitku adekvátní. Masérovy ruce byli velmi jemné, citlivé a reagující na mé přání a odezvy. Nic nebylo násilné, vše bylo tak přirozené… Příjemné bylo vědomí, že jsem to já, kdo určí meze a míru intimity. Kdykoliv jsem mohla říct dost, ale nebylo to potřeba. Zkušené doteky pana Františka ze mě sejmuly stud a komplexy z nedokonalého těla tak typické pro nás ženy . Nic se ode mě neočekávalo, jen užívat si dotyky a vnímat svoje tělo. Ztratila jsem pojem o světě kolem sebe. Několikanásobný orgasmus byl jen třešinkou na dortu k poznání, jak neuvěřitelně dokáže mé tělo reagovat.
Masáž byla ukončena uklidněním, relaxací a opět čajem, takže návrat do reality byl postupný a příjemný. Oproti mým obavám jsem ani neměla pocit nějaké nevěry apod.. Odcházela jsem naprosto uvolněná na těle i na duši a to mi vydrželo ještě několik dalších dnů. Ještě jednou děkuji za nádherný zážitek panu Františkovi, pro kterého masáže nejsou pouhým povoláním, ale posláním. Aspoň tak to já cítím a určitě se zase objednám. Možná i na jejich kurz, abych měla možnost zažít tantra masáž i z opačné strany. Mimochodem pokud jste vy nebo máte partnera, který dokáže odložit stud, zábrany a předsudky, je dárkový poukaz na tantra masáž dokonalý vánoční dárek.
Do Světa masáží přeji hodně dalších úspěchů a spokojených klientů.
Iveta
________________________________________
TANTRU DOPORUČUJI VŠEM!!!
Potřebovala jsem si udělat radost, byla jsem bez nálady a energie, věděla jsem, že oblíbené nákupy, fitko nebo posezení s přáteli není to pravé ořechové.
Mám ráda masáže. Tantru jsem chtěla zkusit, četla jsem o ní a tak… Přivítal mě milý personál v příjemném prostředí. Masáže od pana FRANTIŠKA předčily mé očekávání, je skvělý!!!
Odcházela jsem v dobré náladě domů, přítel je nadšený, “tantrovali“ jsme do rána, přeje si jít se mnou do VAŠEHO SVĚTA MASÁŽÍ, koupím mu TANTRU jako dárek.
Děkuji, bylo to super, těší se na VÁS Blanka 🙂 s přítelem
Blanka
________________________________________
Dobrý den,
přestože se asi dva roky zabývám tantrou a částečně i masážemi s ní spojenými, přála jsem si zažít tantrickou masáž mimo kurzy a semináře, v běžné realitě. Proto, když ke mně přišla nabídka do Vašeho Světa masáží, tak jsem se rozhodla ji využít.
Už na kurzu jsem si začala uvědomovat, jak je důležitý při masáži dotek celému tělu. Běžné masáže, které jsem zažila, se týkaly obvykle buď jen zad, nebo jen nohou, nebo zad a břicha apod. Obvykle neměly potřebný efekt. Ve snaze uvolnit např. pouze záda, se záda neuvolnily, protože napětí nebo nějaký problém zůstával např. v hýždích či končetinách. Tantrická masáž mi jako jediná poskytla dokonalé uvolnění těla i duše, a u Vás jsem si ji mohla prožít naplno, bez vedlejších rušivých efektů, které kurzy provází.¨
Přestože jsem byla u pana Františka poprvé, cítila jsem se v jeho přítomnosti příjemně a uvolněně. Neměla jsem žádná konkrétní očekávání, o to více jsem byla překvapena, že jsem si mohla „jen“ užívat doteků, že jsem neměla potřebu jakkoliv do celého procesu zasahovat. To je pro mě opravdu velmi cenné, souvisí to i s mým životním „tématem“ poslední doby – odevzdání. Dokázat se odevzdat. Přítomnému okamžiku, přítomnému prožitku, dokázat přijmout to, co ke mně v dané chvíli přichází, nebránit se, nekontrolovat a neřídit to, co se děje a jen plynout s danou chvílí a vším, co přináší. Netýká se to jen tantrické masáže, ale života jako takového. Žijeme v době, kdy je vše poměřováno výkony, srovnáváním, stále něco musíme. Pořád se musíme snažit nebo o něco snažit, což je velmi vyčerpávající. A přitom někdy stačí jen nechat věci plynout, nechat je přijít k sobě, přijmout je…….(neznamená to, že bych chtěla být v životě zcela pasivní a jen odevzdaná tomu, co přijde, aktivita a činnost má v našem životě také svoji roli a je potřeba, aby v tom byla přiměřená rovnováha). Tohle mi v plné míře poskytla tantrická masáž – prožila jsem obrovské odevzdání (se). Čas od času se mi to daří i v běžném životě – odevzdat se přítomným prožitkům v jakékoliv oblasti – práci, vztazích, koníčcích…… Tahle masáž, tuhle schopnost prožitku ještě více posílila. Odevzdání – to je pro mě způsob extáze. Nezáleží na oblasti života, kde toto uplatním. Je to rozšíření hranic, otevření se tomu nejlepšímu, co ke mně může přijít a to nejlepší možné přijímat. Žádné omezení naší myslí – co je a co není možné, co bych měla nebo neměla. Možná by se to dalo přirovnat i ke skoku padákem, někdy to chce i odvahu – dovolit si pustit se, dovolit si všechno pustit…..
Kromě toho, co jsem už napsala, jsem cítila úžasně rozproudění energie v celém těle (vím, že občas se někde něco zasekne nebo zablokuje – to jsou naše stresy a nepříjemné zážitky). Jako by se dostalo výživy každé buňce v těle, jako by se v těle naplno rozproudila radost. Skoro maximálně, vím, že bych ještě měla aspoň jednou na masáž přijít. Ještě před dvěma roky bych na tantrickou masáž řekla : „nikdy“. Ale Tantra mně pomohla k přirozenému přijetí těla, k přirozenému přijetí vlastní síly, vlastní sexuality a ve velké míře mě v dobrém slova smyslu posílila a oživila jako ženu a nemyslím tím jen masáže.
Jsem ráda, že jsem svým způsobem překročila vlastní stín, našla odvahu a šla za bezpečné hranice kurzů tantry a vstoupila do této oblasti v běžném „světě“ a začala jsem právě u Vás.
Mám v životě oblast, kterou bych ještě ráda více „rozproudila“. Přestože nemohu být pravidelnou klientkou u Vás, ráda bych ještě tuto masáž zopakovala. Tantrická masáž pro mě není jen uvolněním těla, ale i něžným a léčivým dotekem k duši. Život mi přinesl v minulosti bolestnou zkušenost a já cítím, že právě prostřednictvím tantrické masáže se stará hluboká zranění uzdravují.
Zuzana
Milá slečno/paní Zuzano, děkujeme za dlouhý a krásný příspěvek kterým se chcete podělit. Máme radost s takových zákazníků, kteří ocení a pochopí smysl tantra masáží. Sexuální energie je jednou z čaker a je známa díky svým vynikajícím terapeutickým účinkem. Tím, že je propojena s ostatními čakrami, ovlivňuje i ostatní činnosti života. Z celého učení tedy vyplývá, že správně provedená tantrická masáž nejenže upravuje sexuální energetický tok, ale pomáhá také osobnostnímu růstu člověka, čeho je důkazem váš příspěvek.
SMB
________________________________________
Dobrý den,
včera jsem navštívil vaše masážní studio. Byl jsem na tantrické masáži poprvé (dostal jsem ji jako dárek), tak nemám možnost srovnání, ale celkově jsem byl velmi spokojen – masáž byla moc příjemná a hodně mě potěšil také přístup masérky Mirky, která byla milá a vstřícná. Nemám nic, co bych vytknul.
S pozdravem,
Martin
Vážený pane Martine, přístup masérky je u tantra masáží velmi důležitá pro celkovou pohodu a důvěru zákazníka. Jsme velmi rádi, že jste byl spokojen a budeme se těšit když nás opět navštívíte.
SMB
________________________________________
Děkujeme za skvělou partnerskou tantra-masáž. Očekávání byla nejasná ale výsledek vynikající. Cítili jsme to oba jako vyváženou směs relaxace a erotiky. Všem hledajícím doporučujeme.
Jsme rádi, že se Vám partnerská masáž líbila. Vyvážená směs relaxace a erotiky je výsledkem našich Tantra masáži a jsme rádi, že jste to tak cítili. Budeme se těšit Vaši příští návštěvě.
SMB
________________________________________
Je mi 19. Před dvěma lety o prázdninách jsem měla hrozný zážitek. Při koupání v řece jsem se dostala do proudu, a sním pod splav odkud jsem se nemohla dostat. Křičela jsem o pomoc. Do řeky skočil kamarád aby mi pomohl, ale proud byl tak silný že jsme se odtud nemohli dostat oba. Nakonec jsem se chytila dřeva které plavalo kolem a já se zachránila. Když jsem ale s posledních sil vylezla na břeh, uviděla jsem jen tělo mého kamaráda které se sem tam částečně oběvilo a zase zmizelo. Já sama jsem mu nemohla pomoci a když jem přivolala pomoc, bylo už pozdě. Vytáhli zcela bezvládné tělo a veškeré oživovací pokusy se už nepodařily. Měla jsem z toho tak hrozný šok, že jsem se od té doby budila hrůzou ze spaní a přes den jsem se nemohla na nic soustředit. Byla jsem u psychiatra a ten mi dal prášky s tím že se to časem spraví. Zkusila jsem všechno možné, včetně jedné sekty, jógy a různých meditací. Zkoušela jsem se rozptýlit sexem, ale ani tam jsem se nemohla soustředit a těsně před vrcholem jsem podvědomě uviděla svého topícího se kamaráda a bylo po sexu. Na jedné masáži Raiki, jsem se dozvěděla od masérky o uvolňujících tantra masážích a jakým způsobem probíhají. Radila mi abych si vybrala maséra, ale já se nemohla dlouho odhodlat. Studuji vysokou školu a kvůli problémům se soustředěním jsem měla problémy se připravit na opravnou zkoušku, tak jsem se rozhodla, zkusím ještě Tantru. Počáteční rozhovor s masérem kdy mi nabídl šálek čaje trval asi hodinu a já mu vyprávěla celý svůj příběh, mně uklidnil. Po masáži jsem se cítila jako znovuzrozená. Zkouška dopadla dobře, já v noci konečně zase spím a měla jsem už i orgasmus. Od té doby jsem tam byla ještě jednou a určitě ještě přijdu. Tímto bych chtěla poděkovat masérovi Františkovi a těm nerozhodným dodat odvahu.
Helena
Jsme rádi, že jsme mohli pomoct i v takovém případě.
SMB
________________________________________
Dobrý den, chci poděkovat za sebe i za kamarádku a pro nás nový a příjemný zážitek. Mám ráda sex, ale nemám ráda rychlovky a na zamilování jsem ještě nenašla náhradu za manžela se kterým jsem se rozvedla. S kamarádkou jsme našli vaše stránky a rozhodly se pro maséra. Po masáži jsme se s kámoškou shodli, že kdyby všichni chlapi ovládali tantrickou masáž, tak by to byla paráda. Díky rozhovoru s masérem o průběhu masáže a po krátkém výkladu o čem tantra je, jsme až po masáží úplně pochopili jak tantra chápe tělo a sexualitu. Je super, že představujete Tantru formou tantra masáže. Lidé by mněli poznat své tělo a své pocity. Bylo to úžasné. Určitě přijdeme obě znovu. Díky masérovi Františkovi.
Dana a Petra
Děkujeme milá Dano a Petro, jsme rádi, že nás opět navštívíte.
SMB
________________________________________
Hanko a Edito, děkuji za hezkou čtyřruční masáž. Bylo to super.
Honza
________________________________________
Dobrý den, jsem z Olomouce a jezdím služebně do Prahy a někdy i do Brna. Na Tantře jsem byl poprvé u vás asi před půl rokem a byl jsem u vás spokojen. Od té doby jsem byl několikrát v různých podnicích v Praze. Minulý týden jsem byl zase služebně v Brně a tak jsem si řekl že se stavím za Ivanou, která mně masírovala u vás poprvé. Přišel jsem bez předchozího objednání a slečna za barem mně řekla že jsou všechny masérky obsazené a dvě hodiny se mi čekat nechtělo. Když už jsem chtěl odejít, tak mi slečna nabídla maséra, který prý má velké zkušenosti a klienti si ho chválí. Odpověděl jsem že nejsem gay, ale slečna mi to tak vysvětlila, že jsem si řekl že zkusit se má všechno a se zvědavostí se rozhodl zůstat. Musím konstatovat, že to byl úžasný a úplně nový zážitek. Když se mně po masáži při čaji masér ptal jestli bylo všechno v pořádku a která masáž se mi nejvíc líbila, musel jsem přiznat že ta dnešní. Opakuji, nejsem gay, jsem na holky ale určitě si to zopakuji, když budu mít opět nějakou cestu do Brna. U vás se mi líbil přístup jak od slečny na recepci, tak i od maséra a samozřejmě masáž na kterou jen tak nezapomenu a proto tímto zážitkem se chci podělit a vás pochválit.
Karel
Vážený pane Karle, jsme moc rádi a zároveň děkujeme, že se chcete podělit o Váš zážitek a za Vaši pochvalu. To že Vás masíroval masér samozřejmě neznamená, že jste gay a tak i masér který Vás masíroval. Tantra je životní filozofie, která respektuje vše živé, přitom ctí i sexuální přirozenost člověka. Tělo je chrám naší duše, a sexuální energie je nejsilnější a nejpůvodnější pramen naší životní radosti a síly. Naše práce je založena na porozumění jednotě těla, pocitů, ducha a duše.
SMB
________________________________________
Díky moc za dnešní příjemný zážitek. Už jsem vyzkoušel spoustu druhů masáží a všechny mají své kouzlo. U této tantry jsem nevěděl moc, do čeho jdu, ale byl jsem mile překvapen a parádně jsem si odpočinul.:-) Už se těším na nějakou tu další masáž u vás!
Mějte krásný den a ať jde práce od ruky. 🙂
Milan
________________________________________
Krásny večer! Ještě takový dodatek. 🙂 Už jsem dlouho nevzpomínal na žádnou masáž, tak jak na tu včerejší. Vím, že si to člověk nemůže dovolit pořád, ale těším se, až k vám někdy zase přijdu. Cítil jsem se u Vás jako v ráji a oceňuji přístup a celkovou masáž. Jen je škoda, že jsem pak musel už jít, protože bych si rád třebas o tom nebo i o jiných věcech tak povídal. Právě když objevím něco novýho, tak rád do toho proniknu. Zatím táto masáž je u mně na jedničce a už jsem vyzkoušel třebas , takovou čokoládovou a ta je též luxusní. 🙂 Jejda, nějak jsem se zase rozepsal 🙂
Milan
Vážený pane Milane , děkujeme za Vaši pochvalu, která nás potěšila a motivuje nás. Jsme velmi rádi, že jste byl s masáži spokojen. Váš pěkný email a to, že se těšíte na další masáž u nás, je důkazem, že naše poskytované služby přináší smyslné uvolnění a klienti si u nás opravdu odpočinou a naberou novou energii, která je výsledkem našich TANTRICKÝCH masáži.
SMB
________________________________________
Dobrý den,
úvodem bychom chtěli poděkovat za zážitek, který bychom rádi s velkou úctou k východnímu učení, chtěli doporučit všem, kteří chtějí zažít vášeň jenom z doteku.
Tantrická masáž, kterou jsme ve Vašem salonu zažili, nám otevřela nové poznání v našem sexuálním životě. Je opravdu dobré v tomto uspěchaném světě se zastavit a naučit se vnímat své tělo, ne jako nástroj, ale jako studnu pocitů.
Pro vysvětlení bychom chtěli říct, že na doteku opravdu záleží. Jestliže člověk překoná strach a svoji neprobuzenost, v těchto tajných zákoutích evropsko-křesťanské kultury a začne vnímat své tělo jako dar, pochopí, že je mu zadlužen a že péče o něj je nadčasová.
Jedno malé doporučení, myslíme si, že vzájemné představení se, by dopomohlo k většímu uvolnění atmosféry.
Moc děkujeme za úsměv v duši, „letenku“ a přejeme Vám jen to nejzajímavější a klid v doteku.
Děkujeme moc
manželé Jitka a Jacek
Milí manželé Jitka a Jacek, děkujeme za krásný email , který nás velmi potěšil . Děkujeme za upozornění a omlouváme se. Budeme velmi rádi, když se podělíte o své zážitky se svými přáteli a známými.
Partnerskou masáž provedli František a Hanka SMB
________________________________________
Přeji Vám pěkný den a hned na samém začátku Vám musím vyslovit pochvalu za pěkné prostředí a příjemný přístup. Dostali jsme s manželem dárek od mé mladší, nekonvenční sestry v podobě dárkového poukazu na Wellness pobyt ve Vašem podniku. Zprvu jsem byla na rozpacích, ale nakonec jsme k Vám s manželem zašla musím říct, že toho ani jeden nelitujeme. Už když jsme vstoupili do hotelového pokoje jsme si připadali jako v pohádce. Luxus, který nás obklopoval byl neuvěřitelný. Nádherný pokoj s obrovskou ne sprchou, ale sprchovací místností ve skále, profesionální přístup personálu a kvalita služeb byla na každém kroku v každém ohledu překvapující. Skvělá večeře, špičkové archivní víno a atmosféra vířivky (rovněž v podobě jeskyně), to vše bylo jen předehrou toho, co jsme měli teprve zažít. Hodina a půl partnerské masáže, kdy jsme s manželem byli masírování dvěma nahými, velice atraktivními masérkami připadala jako věčnost plná vzrušení a nepopsatelných pocitů. Naladilo nás to s manželem tak, že když jsme nakonec skončili na hotelovém pokoji, připadali jsme si jako mladí milenci na prvním „postelovém“ rande. Jsme s manželem 12 let a tak už máme taková ta noční řádění za sebou, ale tohle v nás dokázalo probudit opět k životu a vzpomínkám na léta, kdy jsme měli vyšlapanou cestičku od postele pouze k lednici a zpět do postele. Děkuji Vám z celého srdce za skvělý zážitek a za to, že jste nám dokázali připomenout, jak moc nám s manželem jednomu na druhém záleží a jak jste v nás dokázali probudit tu „druhou mízu“.
Určitě se k Vám zase brzy vrátíme a Vašich služeb využijeme i když nám asi hned tak někdo zase Dárkový poukaz nikdo nevěnuje.
Andrea
Vážená Andreo. Těší nás, že jste odhalili s manželem tajemství a hlavní účel Partnerských masáží, které jsou součástí vámi absolvovaného Wellness pobytu. Partnerské masáže dávají párům možnost jiným způsobem opět oživit sexuální aktivitu partnerů a je slastným okořeněním společných prožitků. Jak sama píšete, dal vám pobyt u nás krásné chvíle, které v manželství po čase uhasínají a je zapotřebí je právě takovými zážitky opět probudit a jako plamínek udržovat, aby nezhasnul. Partnerské masáže jsou známy právě tím, že utužují partnerské vztahy a dávají možnost nových prožitků vášně. A právě prito ne vy, ale my děkujeme za to, že jste důkazem pravosti těchto tvrzení.
Těšíme se na vaši další návštěvu.
SMB
________________________________________
Dobrý den.
Mam stížnost na Vaši recepční, která nás odmítla když jsme přišli se dvěma dárkovými poukazy s tím, že tvrdila, že poukazy jsou již propadlé. Poukazy jsme obdrželi jako výhru ve slosování na naší firemní akci asi před měsícem a nikdo nás na termín platnosti poukazu neupozornil. I když jsme poukazy nemuseli hradit ze své kapsy, tak jistě nebyly nejlevnější a tak mi připadá dost hloupé, že by uhrazena částka mela takto propadnout.
Jindřich R.
Vážený pane Jindřichu.
Musíme s politováním konstatovat, že recepční, která vaše poukazy odmítla, jednala přesně podle pravidel a pokynů podniku. Dárkové poukazy, které vydáváme mají opravdu platnost pouze jeden měsíc. Je to z důvodu evidence Dárkových poukazů a z důvodu zabránění neoprávněné manipulace s těmito poukazy. Chybou toho, kdo poukazy u nás zakoupil je, že vás neinformoval o jejich délce platnosti. Další chybou je i to, že jste zřejmě nevěnovali dostatečnou pozornost tomu, co je na Dárkových poukazech napsáno, jelikož datum jejich platnosti je dost zřetelně na poukazu vyznačeno. Zakoupením poukazu, který nestačíte v termínu platnosti využít však ještě nepřicházíte o peníze, které tento poukaz stál. Dárkový poukaz lze před vypršením jeho platnosti vyměnit za poukaz na další měsíc. Tuto směnu lze provést dvakrát u jednoho poukazu. V žádném případě však nelze zakoupený poukaz vrátit a požadovat vrácení peněz.
Snažíme se všem našim klientům vycházet maximální možnou měrou vstříc a tak i ve vašem případě uděláme výjimku a vaše poukazy vám vyměníme za aktuální. Podle naší evidence nečerpaných poukazů se jedná o jediné dva poukazy, které nebyly použity a to poukazy s číslem 1947032120117 a 26032120116. Recepční dostaly pokyn, aby tyto dva poukazy byly doručiteli vyměněny za nové. Stačí si je tedy u nás ve Světě masáží vyzvednout oproti původním poukazům a potom vám již nic nebrání vstoupit do světa nevšedních zážitků a využít našich služeb.
Přejeme spoustu prožitků
SMB
________________________________________
Děkujeme všemu perzonálu Světa masáží za super uspořádání narozeninové párty, kterou jsme u vás měli minulou neděli. Překvapil nás jak milý přístup obsluhujícího perzonálu, tak i následně masérek, když jsme si vybrali z vaší nabídky služeb.
Původně jsme sice chtěli pouze oslavit narozeniny v lepším podniku, ale zasvěcený výklad barmanky nás přesvědčil o tom, že nemůžeme odejít, abychom neokusily z tajů Tantra masáží, které nabízíte. Provedení masáží bylo na perfektní úrovni a jelikož jsme byli vlastně tři partnerské páry, měli jsme jako chlapi trošku obavy, co na to naše děvčata řeknou. Ukázalo se, že naše obavy byly zbytečné, protože největší nadšení po masážích projevovaly právě děvčata a tak jsme si i mi chlapi mohli masáž prožít ve skvělé pohodě.
Ještě jednou děkujeme za perfektní večer a nevšední zážitky. Jistě se zase brzy ukážeme.
Adam L.
Vážený pane Adame, na vaši malou, ale milou společnost si dobře vzpomínáme. Tak jako vy chválíte náš personál, tak i my musíme pochválit vás, jako skvělé hosty, na kterých bylo vidět, že se dokáží perfektně bavit.
Děkujeme za vaši návštěvu a jen ještě malou informaci: Když vás po večírku odvážely naše vozy DrinkiCar, tak jedna z vašich slečen patrně ve voze ztratila zlatou náušnici, kterou ráno našel řidič. Vyzvedněte si ji prosím na recepci.
SMB