TANTRA MASÁŽE

Naše tantra masáže vás uvolní od duševního a fyzického napětí. Máte možnost si vybrat přímo na místě maséra, masérku, která vás okouzlí a bude vám sympatická. Mezi vámi a vybranou masérkou proběhne rozhovor, který vás připraví na nezapomenutelný zážitek ve formě krásné masáže. Můžete si vybrat společně z několika druhů masáží, které nabízíme jak pro muže, tak pro ženy a páry. Tantra masáže probíhají v nádherné a diskrétní místnosti za svitu svíček, vonných svíček a relaxační hudby. Masáž je prováděna rukama a tělem maséra/masérky za použití neparfémovaného jojobového oleje s vitamínem E. Postupné uvolňování napětí, vzbuzování životní energie a následné rozvádění po celém těle vás přivede do samého ráje prožitků a poznaní… Masáž je určena pro každého, kdo hledá chvíle relaxace, odpočinku, ale i pro ty, kteří potřebují nabít energií v dnešním uspěchaném světě.

Milí návštěvníci, vzhledem ke stávající situaci provoz Relax Studia bude od dnešního dne 13.03. 2020 do odvolání uzavřen.

Je nám to nesmírně líto, ale vzhledem k nařízení vlády a vyhlášení nouzového stavu v zemi, je samozřejmé, že se zachováme zodpovědně vůči našim zaměstnancům, hostům a k jejich rodinám. Je potřeba omezit a tím pádem zpomalit šíření viru a nechceme také riskovat zdraví nás všech. Zodpovědnost je na každém z nás .🙂

Po tuto dobu uzavření nepřijímáme rezervace na masáže. Existující rezervace budeme dle vývoje situace s předstihem rušit. Dárkové poukazy po dobu zavření budeme prodlužovat.
Ubytování v apartmanech máme pořád v provozu. O změnách Vás budeme informovat na sociálních sítích a webových stránkách.

Veškerou komunikaci v následujícím období prosím řešte výhradně prostřednictvím emailu, nebo zpráv na sociálních sítích.

My toto opatření využijeme na velký jarní úklid💪🏻, aby jste se u nás cítili komfortně jako doposud. Na chvíli se zastavme a věnujme se sobě a svým blízkým. Nepropadejme panice a buďme k sobě ohleduplní. 💚