KARIÉRA

Do týmu hledáme milé, komunikativní, atraktivní slečny a ženy (věk 18- 35let). Jsme studio se stálou klientelou, touto formou hledáme slečny-dívky, které mají vztah k masážím,  a potřebuji volnou pracovní dobu.  Praxe není nutná, ale výhodou. Vhodné pro studentky, maminky na mateřské, nebo pro ženy, které hledají brigádu – práci v tomto oboru. Zájemkyně před nástupem do práce školíme a to prakticky i teoreticky. 

Kariéra

Co požadujeme?

 

1. Atraktivní vzhled.
2. Spolehlivost a zodpovědnost.
3. Chuť se vzdělávat v oboru.  
4. Není nutný masérský kurz, před nástupem školíme.
5. Pozitivní přístup k životu.
6. Příjemné vystupování.  
7. Zajímavé platové ohodnocení.

Domluvte si nezávaznou schůzku přes
email: svetmasazibrno@gmail.com
telefonicky: 776 090 191

Milí návštěvníci, vzhledem ke stávající situaci provoz Relax Studia bude od dnešního dne 13.03. 2020 do odvolání uzavřen.

Je nám to nesmírně líto, ale vzhledem k nařízení vlády a vyhlášení nouzového stavu v zemi, je samozřejmé, že se zachováme zodpovědně vůči našim zaměstnancům, hostům a k jejich rodinám. Je potřeba omezit a tím pádem zpomalit šíření viru a nechceme také riskovat zdraví nás všech. Zodpovědnost je na každém z nás .🙂

Po tuto dobu uzavření nepřijímáme rezervace na masáže. Existující rezervace budeme dle vývoje situace s předstihem rušit. Dárkové poukazy po dobu zavření budeme prodlužovat.
Ubytování v apartmanech máme pořád v provozu. O změnách Vás budeme informovat na sociálních sítích a webových stránkách.

Veškerou komunikaci v následujícím období prosím řešte výhradně prostřednictvím emailu, nebo zpráv na sociálních sítích.

My toto opatření využijeme na velký jarní úklid💪🏻, aby jste se u nás cítili komfortně jako doposud. Na chvíli se zastavme a věnujme se sobě a svým blízkým. Nepropadejme panice a buďme k sobě ohleduplní. 💚