UBYTOVÁNÍ

Nabízíme možnost ubytování v našich apartmánech nedaleko centra v Brně. Ubytování v mezonetových apartmánech vybavenými TV s plochou obrazovkou. Během pobytu můžete využívat bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a soukromé parkoviště, na místě za poplatek. Některé apartmány disponují balkónem, nebo velkou terasou s výhledem na krásný park Lužánky, nebo s výhledem do klidné, historické ulice. K dispozici v apartmánech je pračka, kuchyňka s mikrovlnnou troubou a lednicí. Každá ubytovací jednotka má vlastní koupelnu s prostornou sprchou spolu s bezplatnými toaletními potřebami. Na vyžádaní i vysoušeč vlasů. Ručníky a povlečení jsou zahrnuty v ceně ubytování. Apartmány jsou vhodné k přespání na jednu noc, nebo i dlouhodobému ubytování. Pro dlouhodobě ubytované hosty, úklid celého apartmánu, výměna ručníků a ložního prádla jedenkrát do týdne zdarma.

wellnesspobyt
ubytovani7
wellnesspobyt202

1 noc/2osoby – 1600,-Kč

Pro dlouhodobé ubytování se informujte emailem. 

Milí návštěvníci, vzhledem ke stávající situaci provoz Relax Studia bude od dnešního dne 13.03. 2020 do odvolání uzavřen.

Je nám to nesmírně líto, ale vzhledem k nařízení vlády a vyhlášení nouzového stavu v zemi, je samozřejmé, že se zachováme zodpovědně vůči našim zaměstnancům, hostům a k jejich rodinám. Je potřeba omezit a tím pádem zpomalit šíření viru a nechceme také riskovat zdraví nás všech. Zodpovědnost je na každém z nás .🙂

Po tuto dobu uzavření nepřijímáme rezervace na masáže. Existující rezervace budeme dle vývoje situace s předstihem rušit. Dárkové poukazy po dobu zavření budeme prodlužovat.
Ubytování v apartmanech máme pořád v provozu. O změnách Vás budeme informovat na sociálních sítích a webových stránkách.

Veškerou komunikaci v následujícím období prosím řešte výhradně prostřednictvím emailu, nebo zpráv na sociálních sítích.

My toto opatření využijeme na velký jarní úklid💪🏻, aby jste se u nás cítili komfortně jako doposud. Na chvíli se zastavme a věnujme se sobě a svým blízkým. Nepropadejme panice a buďme k sobě ohleduplní. 💚